Produktų

Ekonomiškas KT - 302 padalinto tipo katilo vamzdžių valiklis
Ar pavargote kovoti su nešvariais ir užsikimšusiais katilo vamzdžiais? Daugiau neieškokite! Mūsų KT-302 padalinto tipo katilo vamzdžių valiklis yra tam, kad pakeistų jūsų vamzdžių valymo patirtį. Šis valiklis, sukurtas naudojant pažangias technologijas ir patogų vartotojui dizainą, yra puikus pasirinkimas įvairioms vamzdžių valymo užduotims atlikti.
Funkcija
prekės aprašymas
KT-302 katilo vamzdžių valiklis gali išvalyti varinius vamzdžius, paprastus plieninius vamzdžius, geležinius vamzdžius, nerūdijančio plieno vamzdžius ir kitas vamzdžių medžiagas. Jis gali valyti tiesius vamzdžius, alkūninius vamzdžius, tokius kaip S lenkimo vamzdžiai, L lenkimo vamzdžiai, vertikalieji vamzdžiai, horizontalūs vamzdžiai ir kt. Tinka vandens sienelių, katilų vamzdžių, šilumokaičio vamzdžių ir kitų vamzdžių valymui.
Produkto privalumai
Energijos taupymas, aplinkos apsauga
* Padalintas dizainas
* Kompaktiško dydžio dizainas
* Galima valyti katile
Šepečio greitis reguliuojamas be laipsnio
* 0-1400 aps./min bepakopis reguliavimas
* Patenkinti įvairių darbo sąlygų poreikius
Sukimo momentas reguliuojamas
* Prailginkite lankstaus veleno tarnavimo laiką
* Pakeiskite sukimo momento perdavimo režimą
Specifikacija
| Techninių duomenų lapas | |
| Modelis Nr. | KT-302 |
| Vardas | Katilo vamzdžių valiklis |
| Įtampa | 220-240V/110V |
| Galia | 1500W |
| Šepečio greitis | 0-1400 aps./min (reguliuojamas be pakopų) |
| Lankstus velenas | 6/8/10/12/16/22*7,6 m (galima pritaikyti) |
| Svoris | 44 kg |
| Dydis | 360 * 200 * 175 mm; 620 * 230 * 350 mm |
| Paketas | Eksportuoti standartinį paketą |
| Taikomas vamzdžio skersmuo | 6,5-200 mm |
| Standartinis pakuočių sąrašas | Pagrindinis vienetas: 1vnt Lankstus velenas: 1vnt Lydinio grąžtas: 2vnt Šepetys: 10 vnt Vandentiekis: 20m*1vnt Kojinis jungiklis: 1vnt |
detalių vaizdų



DUK
1, Ar tai cheminis valymas? A: Ne, 100% fizinis valymas, nekenkia ortakiams.
2, Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai. Visi mūsų produktai yra sukurti patys.
3, kiek laiko užtrunka pristatymas?
A: Mes siunčiame tą pačią dieną, atsižvelgiant į logistiką, paprastai galime pasiekti pasaulį per 7-14 dienų.
4, Ar siūlote garantiją ir techninę pagalbą?
A: Mes siūlome 1 metų garantiją, techninę pagalbą be riboto laiko.
5, Ar galime pritaikyti produktą?
A: Žinoma, mes sveikiname pritaikytą projektą, mes netgi galime sukurti naujus produktus pagal jūsų poreikius.
Populiarus Žymos: ekonomiškas kt - 302 padalinto tipo katilo vamzdžių valiklis, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, rotorinis šepetys, Teinnova, greitkelis
Tau taip pat gali patikti
DaugiauPriešgaisrinių vamzdžių katilų valymo įrankiai
DaugiauVirimo vamzdžių valiklis
DaugiauKatilo vamzdžių valiklis su kietojo lydinio grąžtu
DaugiauKT202 nešiojamasis kondensatoriaus aušintuvo vamzdži...
DaugiauKT-306 Profesionali pramoninių katilų vamzdžių valym...
DaugiauŠildymo įmonėje naudojami specializuoti vamzdžių pri...
Siųsti užklausą
