Produktų
Funkcija
1. Prekės parametras
| Techninių duomenų lapas | |
| Modelio Nr. | KT-302 |
| vardas | KT302 įrangos švaraus vamzdžio katilas |
| Įtampa | 220-240V/110V |
| Galia | 1500W |
| Šepečio greitis | 0-1400rpm (reguliuojamas be pakopų) |
| Lankstus velenas | 6/8/10/12/16/22*7,6 m (galima pritaikyti) |
| Svoris | 44 kg |
| Dydis | 360 * 200 * 175 mm; 620 * 230 * 350 mm |
| Paketas | Medinis dėklas |
| Taikomas vamzdžio skersmuo | 6.{1}}mm |
| Standartinis pakuočių sąrašas | Pagrindinis blokas: 1vnt; Lankstus velenas: 1vnt; Lydinio grąžtas: 2vnt; Šepetys: 10 vnt; Vandentiekis: 20m*1vnt; Kojinis jungiklis: 1vnt |
| Privalumai | 1.Split tipo su mažu tūriu 2. Greitis reguliuojamas be pakopų 3. Vanduo įleidžiamas tiesiai ant veleno, kad apsaugotų pagrindinį įrenginį nuo vandens 4. Sukimo momentas reguliuojamas 5. Išgręžkite kietus užstrigusius vamzdžius 6.Šepetys vandens srove 7.Kojinis jungiklis |



Pagrindinės funkcijos:
Šis KT302 Equipment Clean Tube Boiler yra tinkamas įvairių vamzdynų gamintojų oro šildytuvų, šilumokaičių, tokių kaip elektrinių kondensatoriai, vidinio paviršiaus valymui bei vidinio sienų paviršiaus valymui ir poliravimui. Jis plačiai naudojamas elektrinėse, chemijos gamyklose, maisto perdirbimo įmonėse, farmacijoje. Gamyklos, vamzdynų gamybos ir perdirbimo įmonės, viešbučių pastatai ir kiti laukai. Dėl to dujotiekis yra švarus ir lengvas, jį gali valdyti vienas asmuo, o tai patogu ir greita. Kai valymo šepečio galvutė arba pjovimo galvutė sukasi dideliu greičiu vamzdyne, tuo pačiu metu purškiamas ir vanduo, nuplaunant birius nešvarumus, kad dujotiekis būtų visiškai išvalytas ir būtų labai paveiktas centrinio oro kondicionavimo. valymo priežiūros įmonė, nerūdijančio plieno vamzdžių gamybos ir pardavimo įmonė, siuvimo plieno vamzdžių gamybos ir pardavimo įmonė, žemės šilumos siurblių gamybos ir pardavimo padalinys ir kt., meilė ir pagyrimai, gali greitai ir efektyviai pašalinti nešvarumus, gleives, apnašas, rūdis ir masto dujotiekio viduje, naudokite šią mašiną vidiniam dujotiekio efektyvumui apdoroti, maža kaina, dujotiekyje jokios žalos.
Mūsų Paslaugos
1. Internetinės / pardavimo paslaugos:
a. super ir solidi kokybe
b. greitas ir punktualus pristatymas
c. standartinis eksporto paketas arba pritaikytas
2. Paslaugos po pardavimo:
a. pagalba kuriant jūsų projektą
b. remontas ir techninė priežiūra esant bet kokioms garantijos problemoms.
c. atsarginės dalys ir besidėvinčios dalys nemokamai arba su didele nuolaida
d. Bet koks mašinos atsiliepimas gali būti mums pasakytas, kad galėtume suteikti jums geriausią aptarnavimą
3. Kitos bendradarbiavimo paslaugos:
a. technologijų žinių pasidalijimas
b. verslo plėtros konsultacijos
c. vaizdo techninė pagalba
Populiarus Žymos: kt302 įranga švarus vamzdinis katilas, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, šepetys, Teinnova, greitkelis
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą



