Produktų
Funkcija
Funkcijos:
KT-976 Ortakių valiklis Ortakių valymo robotas yra „trys viename“ įrenginys su šepečiu, dulkių siurbliu ir kameromis.
Specifikacija
| Techninių duomenų lapas | |
| Modelio Nr. | KT-976 |
| vardas | Ortakių valiklis Ortakių valymo robotas |
| Įtampa | 220-240V/110V |
| Galia | 2800W |
| Šepečio greitis | 500 aps./min |
| Siurbimo galimybė | 2000m³/h |
| Fotoaparatas | Su 2 stebėjimo kameromis |
| Žarna | 50mm*15m (galima pritaikyti) |
| Taikomas ortakio dydžio diapazonas | 250-800mm |
| Svoris robotui | 11 kg |
| Pagrindinio įrenginio svoris | 43 kg |
| Dydis robotui | 650 * 310 * 160 mm |
| Pagrindinio įrenginio dydis | 480 * 500 * 700 mm |
| Paketas | Eksportuoti standartinį paketą |
| Standartinis pakuočių sąrašas | Pagrindinis blokas: 1vnt; Žarna: 15m*1vnt; Kabelis: 15*1vnt; Robotas: 1vnt; Šepetys: 400 mm, 2 komplektai |
Produkto nuotrauka


Mūsų paslauga
1. Internetinės / pardavimo paslaugos:
a. super ir solidi kokybe
b.greitas ir punktualus pristatymas
c.standartinis eksporto paketas arba pritaikytas
2. Paslaugos po pardavimo:
a.pagalba kuriant jūsų projektą
b.remontas ir techninė priežiūra esant bet kokioms garantijos problemoms.
c.atsarginės dalys ir besidėvinčios dalys nemokamai arba su didele nuolaida
d. Bet koks mašinos atsiliepimas gali būti mums pasakytas, kad galėtume suteikti jums geriausią aptarnavimą
3. Kitos bendradarbiavimo paslaugos:
a. technologijų žinių pasidalijimas
b.konsultavimas verslo plėtros klausimais
c.vaizdo įrašų techninė pagalba
Populiarus Žymos: oro kanalų valiklis ortakių valymo robotas, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, šepetėlis, Teinnova, greitkelis
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą



