Produktų
Oro kanalų valymo įranga su kamera
Produkto pavadinimas: Oro kanalų valymo įranga su kamera
Kaina: 2300-2900 USD
Funkcija
1. Prekės parametras
| Techninių duomenų lapas | |
| Modelio Nr. | KT-836 |
| vardas | Ortakių valymo ir siurbimo mašina su kamera |
| Įtampa | 220-240V/110V |
| Galia | 2800W |
| Šepečio greitis | 0-1400rpm, reguliuojamas be pakopų |
| Siurbimo galimybė | 2000m³/h |
| Fotoaparatas | Už papildomą mokestį už 450 USD |
| Žarna | 50mm * 15m (galima pritaikyti) |
| Taikomas kanalų diapazonas | 100-800mm |
| Siurbimo kanalų diapazonas | 100-500mm |
| Svoris | 43,5 kg |
| Dydis | 460 * 402 * 700 mm |
| Paketas | Eksportuojamas medinis dėklas |
| Standartinis pakuočių sąrašas | Pagrindinis vienetas: 1vnt Žarna: 15m*1vnt Šepetys: 300/400/500/600mm, 1 vnt kiekvienam dydžiui |
2. Produkto aprašymas
Anhui Kuaitong KT-836 Oro kanalų valymo įranga su fotoaparatu yra „viskas viename“ įrenginys su valymo, siurbimo ir kameros stebėjimo sistema. Su 2000 m3/h vakuumo galia jis gali pašalinti net sunkiausias dulkes iš ortakių sistemų.
1. Apvalus ir rutulio formos valymo šepetys, užtikrinantis, kad kampas nenuvalytų.
2. Didelės raiškos kamera su SD atminties kortele. Tam, kad būtų galima geriau patikrinti ir išvalyti, reikės vaizdo įrašų ir perdavimo į valdymo bloką.
4. Didelio galingumo valymo variklis. Jis gali valyti galingai ir švariai.
5. Reguliuojamas šepetėlio greitis. Jį galite valdyti pagal savo pageidavimą.
6. Neigiamo slėgio valymo sistema. Vienu metu galite šluoti ir surinkti dulkes, sutaupydami laiko ir žymiai pagerindami efektyvumą.
7. Du valdymo būdai: nuotolinio valdymo pultas ir laidinis valdymas pasirinkimams.
Mūsų oro kanalų valymo įranga su kamera yra su lanksčiu veleno šepečiu ir galingu varikliu, kuris gali efektyviai atlaisvinti dulkes ortakyje, greitai sugerti dulkes, o stiprus siurbimas gali pasiekti ortakio gylį.
3. Privalumas:
1. Nuotolinio valdymo pultas
2. Lanksti veleno apsauga, lankstaus veleno apsaugos funkcija, minkštas velenas, įstrigęs vamzdyje, automatinis lankstaus veleno sustabdymas
3. Didelės galios variklis, gali būti naudojamas su įvairaus skersmens lanksčiu velenu, vamzdžio skersmens diapazonas 50-800mm
4. lankstus velenas su plieniniu apvalkalu. Atsparumas aukštai temperatūrai, atsparumas dilimui, stiprus kietumas, gali sulenkti.
5. Pavaros velenas yra 65 mangano plieno spyruoklių medžiaga, stiprus sukimas, spiralės konstrukcija gali būti savavališkai sulenkta.
6. Bėgimas į abi puses
7. Dvigubi įmontuojami dulkių siurbliai. didesnė siurbimo galia
8. Valomas ir čiulpiamas tuo pačiu metu, mažesnis nei 800 mm tiesioginio vamzdžio efektas yra geresnis.
DUK
Kl .: koks jūsų pristatymo terminas?
A: Mūsų įprastas pristatymo terminas yra FOB Šanchajus. Taip pat priimame EXW, CFR, CIF, DDP, DDU ir tt Mes pasiūlysime jums pristatymo mokesčius ir galėsite pasirinkti jums patogiausią ir efektyviausią.
Kl .: Kokį pristatymo būdą galite pateikti?
A: Mes galime pristatyti jūra, oru ir greituoju transportu.
Kl .: kokia yra jūsų aptarnavimas po pardavimo?
A: Mūsų kokybės garantijos laikotarpis yra vieneri metai. Bet kokia kokybės problema bus išspręsta taip, kad klientai būtų patenkinti.
Populiarus Žymos: ortakių valymo įranga su kamera, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, rotorinis šepetys, Teinnova, greitkelis
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą



