Produktų
Pramoniniai dulkių siurbliai
1. Kaina: 2200-2380 USD
Maitinimas: 2,2KW
2.Oro tūris:1180CFM
3. Suskambėjo kanalas:<>
4.Funkcija: didelis oro kiekis, stipri siurbimo galimybė
Funkcija

KT-916C Industrial Vacuums yra didelio galingumo oro kanalų dulkių siurblys. Jis veikia su kanalų valymo mašina. Ortakių valiklis nuvalo nešvarumus, o siurbliai surenka nešvarumus iš ortakio į jo filtro maišelį ir gaivina orą Jame sumontuoti aukštos kokybės išcentriniai ventiliatoriai ir didelės molekulinės garsą sugeriančios medžiagos, mažinančios triukšmą.
Gamybos parametras
| Pramoniniai dulkių siurbliai | |
| Įtampa | 220V/50Hz |
| Galia | 2200W |
| Žarnos ilgis | 5 m (standartinis) |
| Oro tūris | 1180 CFM |
| Lubų aukštis | 1.5-4m |
| Pagrindinio įrenginio svoris | 88 kg |
| Vieneto matmenys | 590 * 660 * 1025 mm |
| Taikomas kanalo skersmuo | <> |
| Funkcija | Pramoniniai neigiamo slėgio vakuumai, stiprus vakuumas. |



① Pagrindinis blokas ② Atrama ③ Žarna (standartinis 5 m) ④ Filtro maišas.
Mūsų kompanija




Populiarus Žymos: pramoniniai dulkių siurbliai, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, rotorbrush, Teinnova, goodway
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą



