Produktų
Profesionalus rotacinio šepečio oro kanalų valiklis be pastangų pašalina dulkes ir šiukšles iš ŠVOK sistemų
KT-928 tinka 80-800mm apvaliems ir stačiakampiams ortakiams valyti. Žarną galima ištempti neišardant ir apdirbti tiesiai ant laikiklio, kad sutaupytumėte darbo erdvę.
Funkcija
Specifikacija
| Techninių duomenų lapas | |
| Modelio Nr. | KT-928 |
| vardas | Ortakių valymo mašina |
| Įtampa | 220-240V/110V |
| Galia | 200W |
| Šepečio greitis | 0-1000rpm, reguliuojamas be pakopų |
| Žarna | 22 m (40 m už papildomą 200 USD mokestį) |
| Taikomas kanalų diapazonas | 80-600mm |
| Dydis | 915 * 545 * 885mm |
| Svoris | 43 kg |
| Standartinis pakuočių sąrašas |
Pagrindinis blokas: 1vnt; |
Prekės aprašymas
KT-928 skirtas 80-800mm apvaliems ir stačiakampiams ortakiams valyti, todėl jį galima naudoti įvairiai. Jo žarna tęsiasi neišardžius ir veikia tiesiai ant laikiklio, taupydama vietą. Įrenginys sukasi į priekį ir atgal, kad būtų kruopščiai išvalytas, reguliuojamas šepečio greitis nuo 0-1000aps./min. ir kietų arba minkštų šepečių, skirtų įvairioms dulkėms pašalinti. Be to, 45 m ilgio žarna ir vežimėlio atrama leidžia valyti didelius atstumus ir efektyviai.


Gamyklos informacija
Įkurta 2009 m., Anhui Kuaitong specializuojasi projektuojant, gaminant ir parduodant platų pramoninių vamzdžių valymo mašinų asortimentą, įskaitant oro kanalų valiklius, virtuvės išmetamųjų dujų valiklius, vamzdžių valiklius, katilo vamzdžių valiklius ir šilumokaičio vamzdžių valiklius. Turėdami daugiau nei dešimtmetį patirtį, nuolat prisitaikome prie įvairių klientų poreikių.
Mūsų klientai apima pastatų priežiūros įmones, ŠVOK sistemas, centrinius oro kondicionavimo tiekėjus, chemijos ir naftos chemijos pramonę, elektrines, gamybos sektorius, maisto perdirbimo gamyklas, transporto tinklus, popieriaus gamyklas, laivų statyklas ir jūrų pramonę.
Anhui Kuaitong yra skirta tiek vidaus, tiek tarptautinėms rinkoms, eksportuodama savo CE sertifikuotus produktus į 58 pasaulio šalis ir regionus. Mūsų įsipareigojimas kokybei pelnė nuolatinį pasaulinės klientų pripažinimą ir pagyrimą.
Populiarus Žymos: Profesionalus rotacinio šepečio oro kanalų valiklis be vargo pašalinkite dulkes ir šiukšles iš hvac sistemų, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, rotacinis šepetys, Teinnova, Goodway
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą

