Produktų
Vėdinimo valymo robotas
1. taikoma kintamosios srovės ortakių 250-800mm
2. roboto važiavimo greitis 0,3 m/s
3. valymas 2800W didelės galios
4. šepetėlio greitis 500rpm
5.Siurbimo gebėjimas 1180CFM (2000m³/h)
6. velenas 15m
7. HD kamera ir vaizdo įrašų saugykla
8. Kaina: $4500-$3800
Funkcija
KT-976 Vėdinimo valymo robotas
Privalumai:
Robotas su pakėlimo ranka, robotas gali išvalyti dulkes nuo ortakių sienos visais aspektais.
2. Robotas, važiuojantis ortakiu 0,3 m/s greičiu, roboto viršuje ir apačioje yra siurbimo įleidimo įleidimas, siurbimas, siekiantis 2000 m³/h
3. 300mm/400mm/500mm/600mm ir pritaikytų dydžių šepečiai gali būti tiekiami įvairaus dydžio švariems ortakiams, atitinkantiems skirtingų vietų valymo poreikius.
4. Velenas pasiekia 15m, gali išvalyti ilgus ortakius, sutaupyti laiko.
5. Robote yra AHD didelės raiškos kamera su 4 ryškiais LED, jis gali aiškiai parodyti situaciją ortakių viduje realiuoju laiku, o vaizdo įrašas gali būti saugomas, kad būtų galima palyginti poveikį prieš ir po valymo.

Kodėl vėdinimo kanalams valyti reikia naudoti valymo robotą?
Dauguma ventiliacijos kanalų yra pasirinktinio ilgio ir pločio, rankinis valymas yra sunkus ir pavojingas. Mūsų valymo roboto pritaikomųjų ortakių asortimentas yra 250 mm - 800 mm, gali dirbti daugumai rinkoje esančių ortakių, o kadangi mes esame gamintojas, mes galime pritaikyti jums ilgą šepetį, užtepkite 1m arba 2m ortakių. Robotas turi didelės raiškos kamerą, sumontuotą ant galvos, kad būtų galima išmatuoti, kaip gerai valomi ortakiai. Jei esate valymo įmonė, prieš ir po valymo nuotraukos padės jums gauti gerų atsiliepimų iš savo klientų.
Pakuočių sąrašas:
| Pagrindinis vienetas | 1vnt. |
| Robotas | 1vnt. |
| Žarna | 15m*1vnt. |
| Teptukas | 300/400/500/600mm, 1pc kiekvienam dydžiui ar individualiam dydžiui |
Įmonė:
Įkurta 2009 m., Mes esame gamintojas, daugiausia užsiimantis įvairių vamzdžių, ortakių valymo įrangos, valymo robotų ir tikrinimo robotų gamyba ir kūrimu. Mes turime keletą patentų ir bendradarbiaujame su Kinijos valymo asociacija vamzdynų valymo mokykloms ir kasmet siunčiame vamzdynų valymo technikus į visas šalies dalis. Sveikiname klientus iš viso pasaulio apsilankyti mūsų įmonėje ir mes džiaugiamės galėdami pasidalinti savo technologijų ir inžinerijos patirtimi su jumis.
| Produkto pavadinimas | AC ortakių valymo robotas |
| Modelio Nr. | KT-976 |
| Galia | 2800w |
| Įtampa | 220-240v/110v/120v variantas |
| Dažnis | 50HZ/60HZ |
| Šepetėlio greitis | 500 aps./min. reguliuojamas be žingsnių |
| Žarna | 15m |
| Tinkamas ortakių diapazonas | 250-800mm |
| Siurbimo gebėjimas | 1180CFM (2000m³/h) |
| Fotoaparatas | HD |
| Roboto važiavimo greitis | 0,3 m/s |
Populiarus Žymos: vėdinimo valymo robotas, Kinija, gamykla, kaina, pigus, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą



