Produktų
Šilumokaičio kondensatoriaus valymo mašina
Modelis: KT-202 šilumokaičio kondensatoriaus valymo mašina
Kaina: 950-1100 USD
Funkcija
1. Prekės parametras
| Techninių duomenų lapas | |
| Modelio Nr. | KT-202 |
| vardas | Šilumokaičio kondensatoriaus valymo mašina |
| Įtampa | 220-240V/110V |
| Galia | 375W |
| Šepečio greitis | 0-1400aps./min., reguliuojamas be pakopų |
| Lankstus velenas | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (galima pritaikyti) |
| Svoris | 27,5 kg |
| Dydis | 400 * 225 * 405 mm |
| Paketas | Eksportuoti standartinį paketą |
| Taikomas vamzdžio skersmuo | 6.{1}}.4 mm |
| Standartinis pakuočių sąrašas | Pagrindinis vienetas: 1vnt Lankstus velenas: 7,6m*2vnt Šepetys: 10 vnt Vandentiekis: 20m*1vnt Kojinis jungiklis: 1vnt |
| Privalumai | 1. Dvigubos valdymo linijos su viena atsargine linija 2. Ratų konstrukcija nešiojamam 3. Vanduo įleidžiamas tiesiai ant veleno, kad apsaugotų pagrindinį įrenginį nuo vandens 4. Teigiamas ir neigiamas sukimasis 5. Valymas vandens srove |



2. Produkto aprašymas
Šilumokaičio kondensatoriaus valymo mašina yra specialiai sukurta kondensatorių, aušintuvų, garintuvų, šilumokaičių ir kt. vamzdžių valymui.
Privalumai
1. Dvigubos valdymo linijos su viena atsargine linija
2.Ratų konstrukcija nešiojamam
3. Vanduo įleidžiamas tiesiai ant veleno, kad apsaugotų pagrindinį įrenginį nuo vandens
4.Teigiamas ir neigiamas sukimasis
5.Šepetys vandens srove
Pakavimas ir siuntimas
Pakuotė: 1. vienas gabalas vienoje medinėje dėžutėje
2. Tinkamas kiekis į eksporto dėžutę
3. Įprastai nėra kitų pakavimo priedų
4. Kliento reikalaujama pakuotė yra prieinama
Pristatymas: oru, jūra arba greituoju transportu
Mėginio pristatymo laikas: 1–7 dienos
Pristatymo laikas: apie 1–7 dienas po užsakymo informacijos ir gamybos patvirtinimo.
Populiarus Žymos: šilumokaičio kondensatoriaus valymo mašina, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, šepetys, Teinnova, greitkelis
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą


