Produktų
Funkcija
1. Prekės parametras
| Techninių duomenų lapas | |
| Modelio Nr. | KT-202 |
| vardas | šilumokaičio vamzdžių valymo mašina |
| Įtampa | 220-240V/110V |
| Galia | 375W |
| Šepečio greitis | 0-1400aps./min., reguliuojamas be pakopų |
| Lankstus velenas | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (galima pritaikyti) |
| Svoris | 27,5 kg |
| Dydis | 400 * 225 * 405 mm |
| Paketas | Eksportuoti standartinį paketą |
| Taikomas vamzdžio skersmuo | 6.{1}}.4 mm |
| Standartinis pakuočių sąrašas | Pagrindinis vienetas: 1vnt Lankstus velenas: 7,6m*2vnt Šepetys: 10 vnt Vandentiekis: 20m*1vnt Kojinis jungiklis: 1vnt |
| Privalumai | 1. Dvigubos valdymo linijos su viena atsargine linija 2.Ratų konstrukcija nešiojamam 3. Vanduo įleidžiamas tiesiai ant veleno, kad apsaugotų pagrindinį įrenginį nuo vandens 4. Teigiamas ir neigiamas sukimasis 5.Šepetys vandens srove 6.Kojinis jungiklis |


2. Produkto aprašymas
šilumokaičio vamzdžių valymo mašina
šilumokaičio vamzdžių valymo mašina yra specialiai sukurta vamzdžių valymui.
Valymo sritis yra kondensatoriai, aušintuvai, garintuvai, šilumokaičiai ir kt.
Šepečio galvutė turi didelį greitį iki 900 aps./min. Tuo pačiu metu vanduo įpurškiamas iš lankstaus veleno, kuris gali lengviau išvalyti vamzdžius.
Privalumas:1. Novatoriška šepečių ir nuplovimo technologija.
2. Variklis varo lankstų veleną.
3. Lankstus velenas priverčia šepetį suktis dideliu greičiu.
4. Reguliuojamas šepetėlio greitis.
5. Vanduo teka per lanksčią veleną, kuris apsaugo pagrindinį įrenginį nuo vandens.
1. Kaip galime garantuoti kokybę?
Visada priešgamybinis pavyzdys prieš masinę gamybą;
Visada galutinis patikrinimas prieš išsiunčiant;
2.Ką galite nusipirkti iš mūsų?
Ortakių valymo mašinos, virtuvės išmetamųjų dujų valymo mašinos, vamzdžių valikliai, vamzdžių valymo mašinos.
3. Kodėl turėtumėte pirkti iš mūsų, o ne iš kitų tiekėjų?
Nuo 2003 m. Anhui Kuaitong gamina valymo mašinas. Mūsų komanda siūlo profesionalius sprendimus, atitinkančius klientų reikalavimus standartinėms ir pagal užsakymą sukurtoms valymo mašinoms. Klientui pristatome ne tik valymo mašinas, bet ir aptarnavimą bei garantiją.
4. kokias paslaugas galime suteikti?
Priimtos pristatymo sąlygos: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, greitas pristatymas;
Priimama mokėjimo valiuta: USD, CNY, GBP, EURO, AUD ir kt.
Priimtas mokėjimo tipas: T / T, L / C, MoneyGram, Kreditinė kortelė, "Western Union";
Kalba: anglų, kinų, ispanų
Populiarus Žymos: šilumokaičio vamzdžių valymo mašina, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, rotorinis šepetys, Teinnova, greitkelis
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą




