Produktų
Šilumokaičio vamzdžių valymo įrangos mašina
Šilumokaičio vamzdžių valymo įrangos mašina
Modelis: KT-208
Kaina: 650-800 USD
Funkcija
apibūdinimas
Šilumokaičio vamzdžių valymo įrangos mašina paverčia sudėtingą vamzdžių valymą paprasta, vieno asmens operacija. Jie idealiai tinka 6,35 mm-25,4 mm (1/4"-1") IDIn vamzdžiams / vamzdžiams valyti aušintuvuose, kondensatoriuose, garintuvuose, absorbcinėse mašinose ir šilumokaičiuose ir kt.
Šilumokaičio vamzdžių valymo įrangos mašina naudoja valymo įrankį, pritvirtintą prie lankstaus veleno galo, kuris yra įvairaus ilgio ir skersmens, kad atitiktų valomo vamzdžio dydį. Kai velenas sukasi vandeniui nepralaidžiame nailoniniame korpuse, įrenginys tiekia vandenį per korpusą į valymo įrankį. Kojinis jungiklis valdo veleno sukimąsi ir vandens srautą. Kol operatorius tiekia besisukantį veleną per vamzdelį, vandens srautas išplauna nuosėdas, kai jos atsipalaiduoja.
Produkto parametras
| Techninių duomenų lapas | |
| Modelio Nr. | KT-208 |
| vardas | Šilumokaičio vamzdžių valymo įrangos mašina |
| Įtampa | 220-240V/110V |
| Galia | 375W |
| Šepečio greitis | 900 aps./min |
| Lankstus velenas | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (galima pritaikyti) |
| Svoris | 19 kg |
| Dydis | 185 * 335 * 355 mm |
| Paketas | Eksportuoti standartinį paketą |
| Taikomas vamzdžio skersmuo | 6.{1}}.4 mm |
| Standartinis pakuočių sąrašas | Pagrindinis vienetas: 1vnt Lankstus velenas: 7,6m*2vnt Šepetys: 10 vnt Vandentiekis: 20m*1vnt Kojinis jungiklis: 1vnt |
| Privalumai | 1. Vanduo įleidžiamas tiesiai ant veleno, kad apsaugotų pagrindinį įrenginį nuo vandens 2.Nešiojamas dizainas 3.Šepetys vandens srove 4.Kojos jungiklis |


Privalumai
Stabilus veikimas
- Dvigubos valdymo linijos
- Pagrindinė linija ir budėjimo linija
- Užtikrinti sklandų projekto užbaigimą.
Sąnaudų našumo žvaigždė
- Stabilus veikimas
Vienerių metų garantija
Populiarus Žymos: šilumokaičio vamzdžių valymo įrangos mašina, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, rotorinis šepetys, Teinnova, greitkelis
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą


