Produktų
Aukšto slėgio vamzdžių valymo mašina
Kaina: 1100-$1280
1. Maitinimas: 370 W (veleno valymas) plius 1000 W (aukšto slėgio siurblys)
2. Šepečio greitis: 0-1400aps./min
3. Vandens slėgis: 60 Bar
4. Vamzdžio skersmuo: 6.35-25,4 mm
Funkcija

KT-106 Aukšto slėgio vamzdžių valymo mašina plačiai naudojama oro kondicionieriaus kondensatoriaus vamzdelių valymui. Turi 3 darbo režimus. Įrengtas purškimo pistoletas, skirtas aukšto slėgio vandens valymui, Savaiminio įsiurbimo vandens valymas su siurbliu,{{3} }R/min greičio reguliavimo šepečio valymas. Tinka įvairių vamzdžių valymui, tinka įvairioms darbo sąlygoms.
Gamybos parametras
| Aukšto slėgio vamzdžių valymo mašina | |
| Įtampa | 220V/50Hz |
| Galia | 375 W (valymo mašina) plius 700 W (aukšto slėgio siurblys) |
| Šepetėlio greitis | 0-1400r/min |
| Vandens slėgis | 80 barų |
| Vandens talpa | 5L/min |
| Svoris | 25 kg |
| Matmenys | 400 mm * 265 mm * 410 mm |
| Vandens vamzdis | 20 m (standartinis) |
| Velenas | 1 vnt (10/12 mm pasirinktinai) |
| Nuvalytas | 10 vnt (12.{2}},4 mm pasirinkimui) |
| Tinkamo vamzdžio skersmuo | 6.{1}}.4 mm |
Standartiniai priedai

①Pagrindinis blokas ② Lankstus velenas ③20m Vandens vamzdis ④3m siurbimo žarna ⑤Nailono šepetys ⑥Maitinimo laidas
⑦ Kojinis jungiklis
Skaitantys klientai
①Turime visą sertifikatų rinkinį ir didelę eksporto patirtį, mūsų produkcija parduodama visame pasaulyje.
② Mes siūlome pritaikymą ir profesionalias technologijų konsultacijas.
③ Gavę prekes, patikrinkite išorinę pakuotę, kad įsitikintumėte, jog nėra pažeidimų.
④ Įdiekite ir eksploatuokite mašiną, kaip nurodyta.
⑤Jei mašina sugenda dėl netinkamo veikimo, nemokamo remonto neteikiame.
⑥ Rodoma kaina yra tik orientacinė, kuo daugiau kiekio, bet tuo pigesnę kainą mes siūlome.
Mūsų kompanija

Populiarus Žymos: aukšto slėgio vamzdžių valymo mašina, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, rotorbrush, Teinnova, Goodway
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą




