Produktų
Aukšto slėgio vamzdžių valymas
Naudojamas šilumokaičio kondensatoriaus kondensatoriaus aušintuvo vamzdžio valymui
Reguliuojamas 0-1400 aps./min. greitis
6.35mm-25.4mm vamzdis taikomas
375w valymo galia
1000w aukšto slėgio vanduo
10/12 mm skersmuo * 7,6 m ilgio
universali ratų ir pėdų jungiklio konstrukcija
Kaina: $1200-$1000
Funkcija
KT-106 aukšto slėgio vamzdžių valymas
1, 0-1400 aps./min.
Reguliuojamas sukimosi greitis leidžia darbuotojams lengvai išvalyti skirtingo kietumo nešvarumus.
2, Nailono padengtas velenas su galingu vandens nuleidimu
3, Aukšto slėgio vandens pistoletas
Mašinoje yra 1000w aukšto slėgio vandens siurblys, galite naudoti vandens pistoletą paviršiaus nešvarumams valyti.
4, Platus programų spektras.
6,35 mm-25,4 mm vamzdžiai gali būti valomi mūsų mašina, nes mes turime įvairių dydžių šepečius ir lanksčius velenus, o individualumas yra priimtinas.
5, Nešiojamas
Universalus ratas sumontuotas mašinos apačioje, o tai patogu perkelti mašinos padėtį darbo metu, o tai suteikia patogumo visai valymo paslaugai
Packing sąrašas
| pagrindinis vienetas | 1vnt. |
| flxible nailono dengtas velenas | 7.6m*1vnt.1vnt.(skersmuo 10mm/12mm variantas) |
| Nailono šepetys | 10vnt. |
| vandens vamzdis | 20m*1vnt. |
| pėdų jungiklis | 1vnt. |
Kodėl turėtume valyti vamzdžius?
Daugelis aušintuvo komponentų, vamzdžiai yra viena iš įtakingiausių darbo efektyvumo dalių. Jei jūsų kondensatoriui sunku pasiekti šaldymo apkrovą arba jis pasiekia didesnį slėgį nei tikėtasi, tai reiškia, kad yra nešvarumų, kalkių ir mikroorganizmų, kurie užpildo jūsų vamzdžius, tai padidins jūsų energijos suvartojimą ir sumažins mašinos tarnavimo laiką. Šios sistemos yra būtinos norint išvalyti efektyvumą atimančias nuosėdas, kad būtų išlaikytas maksimalus vamzdžių šilumos mainų našumas įvairiose šilumos mainų aplinkose.
Mūsų KT-106 aukšto slėgio vamzdžio valymas dideliu greičiu šepečio galvute ir minkštu velenu gali giliai išvalyti nešvarumus vamzdžio viduje, įskaitant kietą skalę, o aukšto slėgio vandens pistoletas gali nuplauti nešvarumus ant aušintuvo paviršiaus, mašinos, kad atitiktų daugelį valymo poreikių.
Taikomoji programa:

DUK:
1 klausimas: Ar esate gamintojas, ar prekybininkas?
A2: Mes esame gamintojas, gamykla yra Gongtou Chuangzhitiandi pramoniniame parke, Hefei, Anhui provincijoje, su visomis įrangos technologijomis, eksperimentiniais ir gamybos skyriais, kviečiame apsilankyti.
K2: Ką daryti, jei mūsų darbuotojai neturi patirties valydami vamzdžius mašina?
A2: Mes teikiame operacijų vaizdo kursus. Jei operacijos metu susiduriate su problemomis, galite bet kada susisiekti su mumis. Mūsų patyrę inžineriniai darbuotojai suteiks jums sprendimus pagal jūsų realią situaciją.
Q3: Kaip pasirinkti švarų šepetį ir veleną?
A3: vamzdžio vidinis skersmuo ≥ šepetėlio skersmuo > lankstus veleno skersmuo
Svarbiausia yra išmatuoti vidinį vamzdžio skersmenį, mes suteiksime tinkamą šepetį ir lankstų veleną pagal jūsų dydį.
| Produkto pavadinimas | Kondensatoriaus aušintuvo vamzdžių valymas |
| Modelio Nr. | KT-106 |
| Galia | 370w švarus šepetys+1000w aukšto slėgio vanduo |
| Įtampa | 220-240v/110v/120v variantas |
| Dažnis | 50HZ/60HZ |
| Šepetėlio greitis | 0-1400 aps./min. besegė reguliuojama |
| Veleno | 10/12 mm skersmuo*7,6 m ilgio |
| Tinkamas ortakių diapazonas | 6.35mm-25.4mm |
| Sunkumas | 25 kg |
Populiarus Žymos: aukšto slėgio vamzdžių valymas, Kinija, gamykla, kaina, pigus, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą



