Produktų
Vamzdžių valymo mašina
Naudojamas kondensatoriaus aušintuvo šilumokaičio vamzdžių valymui
Reguliuojamas greitis 900 aps./min
Taikomas 6,35 mm-25,4 mm vamzdis
375W valymo galia
7,6m šachta*2vnt
20m vandens įvadas
universalus rato ir kojinio jungiklio dizainas
Kaina: 690-750 USD
Funkcija
KT-208 Vamzdžių valymo mašina
1, dviguba valdymo linija, budėjimo linija rekomenduojama naudoti siekiant išvengti pagrindinės linijos senėjimo po 5,6 metų naudojimo, taip pat išvengti nelaimingų atsitikimų statybos procese, galima naudoti budėjimo liniją avariniu atveju.
2, vanduo patenka tiesiai į lankstų veleną, be vandens įleidimo pagrindinio įrenginio, kad būtų pratęstas įrangos eksploatavimo laikas
3, lankstus velenas gali būti išardomas ir lengvai prižiūrimas, prailginant lankstaus veleno tarnavimo laiką
4, apvalios šepetėlio galvutės konstrukcija, valymo šepetys nekenkia vamzdžiui
5, mažas dydis 355 * 335 * 185 mm, lengvas svoris 19 kg, lengvas nešiotis.
Pslegiantis sąrašas
| Pagrindinis vienetas | 1 vnt |
| lankstus nailonu dengtas velenas | 7,6 m * 2 vnt (skersmuo 10 mm / 12 mm) |
| Nailono šepetys | 10 vnt |
| vandens vamzdis | 20m*1vnt |
| kojinis jungiklis | 1 vnt |
Kodėl turėtume valyti vamzdžius?
Aušintuvas yra svarbi vandens sistemos ciklo dalis. Aušintuvo švara turi didžiulę įtaką mašinos našumui. Vamzdynai eksploatacijos metu yra jautrūs dumblui, mineralinėms nuosėdoms, įvairių tipų nuolaužoms ir kt. Šie vamzdžių užteršimo mechanizmai trukdo aušinimo vandeniui tekėti, mažina šilumos perdavimą ir pažeidžia vamzdžių paviršius. Galutinis dujotiekio taršos rezultatas yra šilumos mainų efektyvumo sumažėjimas, dėl kurio sumažėja darbo efektyvumas. Ilgalaikis mašinos veikimas šioje aplinkoje padidins mašinos nuostolius ir sutrumpins tarnavimo laiką.
Taikymas:

Mūsų gamykla:
Anhui Kuaitong Technology Co., Ltd. yra Kinijos vamzdynų valymo įrangos gamintojai, daugiausia dėmesio skiriantys centrinio oro kondicionavimo kondensatoriaus valymo / kanalų valiklio / kondensatoriaus vamzdžių valiklio / oro pašildytuvo vamzdžių valiklių / šilumokaičio vamzdžių valiklių / katilo vamzdžių valymui, vamzdynų projektavimui ir gamybai valytuvas/virtuvė/sterilizatorius/vamzdžių valymo robotas ir kt. Atnaujinome dizainą įvairioms darbo sąlygoms. Jei nežinote, kokia mašina galima valyti vamzdžius, arba nerandate tinkamos mašinos, galite susisiekti su mumis. Mes rekomenduosime jums tinkamus gaminius arba galime sukurti jums naujus gaminius.
| Produkto pavadinimas | Vamzdžių valymo mašina |
| Modelio Nr. | KT-208 |
| Galia | 375w |
| Įtampa | 220-240v/110v/120v parinktis |
| Dažnis | 50HZ/60HZ |
| Šepetėlio greitis | Reguliuojamas bepakopis 900 aps.s |
| Velenas | 7,6m*2vnt |
| Taikomas kanalų diapazonas | 6,35 mm-25,4 mm |
| Svoris | 19 kg |
Populiarus Žymos: vamzdžių valymo mašina, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, rotobrush, Teinnova, Goodway
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą



