Produktų

Funkcija
parametras
| Modelis Nr. | KT-101 |
| Vardas | Vamzdžių valiklis |
| Įtampa | 220-240V/110V |
| Galia | 375W |
| Šepečio greitis | 0-1400rpm, reguliuojamas be pakopų |
| Lankstus velenas | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (galima pritaikyti) |
| Svoris | 13 kg |
| Dydis | 170 * 200 * 350 mm |
| Paketas | Eksportuoti standartinį paketą |
| Taikomas vamzdžio skersmuo | 6.{1}}.4 mm |
| Standartinis pakuočių sąrašas | Pagrindinis blokas: 1vnt+ Lankstus velenas: 7,6m*1vnt Šepetys: 10 vnt Vandentiekis: 20m*1vnt Kojinis jungiklis: 1vnt |
Produktų aprašymas
KT-101 tinka įvairių vamzdynų užteršimui, taip pat kondensatorių, garintuvų, šilumokaičių ir kitų šilumokaičių vamzdžių nukalkinimui. Dėl lengvo dizaino gaminį lengva nešiotis.
PRIVALUMAI
1. Tobulai reguliuojamas greitis nuo 0 iki 1400
Funkcijų aprašymas: Neribotai reguliuojamas įrenginio greitis nuo 0 iki 1400 reiškia, kad vartotojas gali tiksliai reguliuoti įrenginio greitį, kad jis atitiktų įvairių valymo užduočių poreikius. Šis lankstumas leidžia įrenginiui prisitaikyti prie įvairiausių paviršių medžiagų ir nešvarumų, taip suteikiant labiau pritaikytą valymo sprendimą.
2. Vandens įvadas ant veleno
Savybių aprašymas: Įrenginyje ant veleno yra vandens įleidimo anga, kuri yra specialiai skirta valymo vandeniui įvesti. Ši konstrukcija leidžia įrenginiui ir toliau gauti reikiamą vandens kiekį valymo proceso metu ir palaiko purškimo ir šepetėlio valymo metodą, kuris sustiprina valymo efektą ir supaprastina veikimo procesą.
3. Padidintas valymo greitis
Aprašymas: Įranga skirta žymiai padidinti valymo greitį, dažnai naudojant efektyvius valymo mechanizmus, galingas maitinimo sistemas arba optimizuotas darbo eigas. Padidėjęs valymo greitis ne tik reiškia, kad valymo darbus galima atlikti greičiau, bet ir padeda sumažinti darbo sąnaudas bei pagerinti darbo efektyvumą.
4. Šepetys ir vandens purškimas geresniems valymo rezultatams
Funkcijos aprašymas: Įrenginys apjungia valymą šepečiu ir vandens purškimą – derinį, užtikrinantį geresnius valymo rezultatus. Šepetys pašalina nešvarumus dėl fizinės trinties, o vandens srovė padeda sušvelninti nešvarumus, sumažinti atsparumą trinčiai ir nuplauti nešvarumus. Abu papildo vienas kitą, todėl valymo procesas tampa efektyvesnis ir kruopštesnis.
5. Platus valymo projektų pasirinkimas
Savybių aprašymas: Įranga turi platų pritaikymo spektrą ir gali atlikti įvairius valymo projektus. Tai apima, bet neapsiribojant, namų valymą, pramoninį valymą, komunalinių paslaugų priežiūrą ir daugelį kitų sričių. Dėl galingų funkcijų ir lankstumo įranga daugeliu atvejų yra nepakeičiama valymo priemonė.

sertifikatas

Populiarus Žymos: vamzdžių valymo mašinos pagrindinis modelis, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, rotoro šepetys, Teinnova, goodway
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą
