Produktų
Greitai vandens pritekantis aušintuvo vamzdžių valiklis
Greitai vandenį pasiekiantis aušintuvo vamzdžių valiklis
Modelis: KT-101
Kaina: 500-600 USD
Funkcija
Produkto atributas
KT-101 Greitai vandenį pasiekiantis aušintuvo vamzdžių valiklis yra nedidelio korpuso, nešiojama nešiojama vamzdžių gilinimo mašina, gali būti naudojama daugeliui vamzdžių, įskaitant centrinį oro kondicionavimo kondensatorių, garintuvą, šilumokaitį ir pan. Įranga yra pagrindinio tipo. Vamzdynų sprogdinimo mašinos bendra struktūra ir veikimo principas yra gana paprasti, palyginti su kitais įmonės gaminiais, ir labiau tinka, kai vamzdyno užsikimšimas nėra ypač rimtas ir reikia keisti darbo vietą.
Operatyviniai reikalai
Įrangą naudoja pagrindinė mašina su valymo lanksčiu velenu ir šepetėlio galvute. Kai dirba personalas, pagrindinis kompiuteris turi būti pastatytas tam tikrame aukštyje, pageidautina tame pačiame aukštyje kaip ir vamzdis, kurį reikia išvalyti, kad būtų lengviau perduoti energiją.
Valymo principas
Lankstus įrangos velenas per movą prijungiamas prie pagrindinio įrenginio, o tada montuojama šepetėlio galvutė. Visą valymo operaciją varo pagrindinis KT-101 variklis, variklis varo lankstų veleną, o tada lankstus velenas verčia šepetį pasukti, o didelio greičio sukimasis dujotiekyje gilina dujotiekį. Tuo pačiu metu įranga skirta vandeniui tiesiogiai iš lankstaus veleno, todėl vanduo išteka pro nailono vamzdžio įvorę lankstaus veleno gale, nuplaudamas nešvarumus.
Produkto pranašumas
Atsižvelgiant į mažo tūrio konstrukciją, didesnis įrangos pranašumas yra tas, kad lankstus velenas yra prijungtas prie pagrindinės mašinos su greito vandens įleidimo anga, vanduo tiesiai iš lankstaus veleno priekinio galo į lankstų veleną į šepetėlio galvutę. , o po šepetėlio nešvarumus nuplauna vandens srautas. Taip išvengiama tradicinio būdo užtvindyti šeimininką, kuris yra saugus ir greitas.
Produkto nuotrauka




Mūsų paslauga
1.Garantija: vieneri metai pagrindinei mašinai, išskyrus lengvai susidėvinčias dalis. Per šį laikotarpį, sugadinus ar sugedus, mes suteiksime nemokamas atsargines dalis, o pirkėjas turėtų padengti užsienio krovinius.
2. Atsarginės dalys: Dauguma mūsų atsarginių dalių yra suderinamos su tarptautiniais standartais. Tuo tarpu savo buvusiems klientams siūlome atsargines dalis ištisus metus už savikainą.
3. Naudojimas ir priežiūra: pasiūlysime jums išsamų naudojimo vadovą, užtikrindami, kad galėsite jį puikiai naudoti.
4. Internetinė paslauga: į jūsų klausimą bus atsakyta per 24 valandas.
| Techninių duomenų lapas | |
| Modelio Nr. | KT-836 |
| vardas | Ortakių valymo ir siurbimo mašina su kamera |
| Įtampa | 220-240V/110V |
| Galia | 2800W |
| Šepečio greitis | 0-1400rpm, reguliuojamas be pakopų |
| Siurbimo galimybė | 2000m³/h |
| Fotoaparatas | Už variantą |
| Žarna | 50mm * 15m (galima pritaikyti) |
| Taikomas kanalų diapazonas | 100-800mm |
| Siurbimo kanalų diapazonas | 100-500mm |
| Svoris | 43,5 kg |
| Dydis | 460 * 402 * 700 mm |
| Paketas | Eksportuojamas medinis dėklas |
| Standartinis pakuočių sąrašas | Pagrindinis vienetas: 1vnt Žarna: 15m*1vnt Šepetys: 300/400/500/600mm, 1 vnt kiekvienam dydžiui |
Populiarus Žymos: greito vandens tiekimo aušintuvo vamzdžių valiklis, Kinija, gamykla, kaina, pigu, lifa, rotorinis šepetys, Teinnova, greitkelis
Tau taip pat gali patikti
Siųsti užklausą



